ThetaHealing®

"Sevmek, 

sevilmek için bir çok nedenimiz var. Tek isteğimiz hatırlamak ve temiz kalmak. 

Yaşamda    gerçekten 

kutlanacak çok şey var.

Bize katıl. Bu hepimiz

 için    sevgi, aşk ve zaman yaratır. "

DenizCan

ThetaHealing® tekniği Var Olan Her Şeyin Yaratcısı tarafından bizlere sunulmuştur. ThetaHealing® koşulsuz sevgi deneyimini yaşamamıza, anında şifaya tanık olmamıza ve spiritüel düzeydeki gelişimimize katkı sunar.

Şifayı her zaman Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı yapar. Bizler sadece izleyiciyiz. Beyin dalgalarımızı bilinçli kullandığımızda 7. seviyenin enerjisine ulaşırız. Pratik yapmak ve inanç çalışmalarımız yedinci seviye deneyimimizi derinleştirir. ThetaHealing® tekniği tamamında bu seviye ile olan bağlantımızı güçlendirmemiz için farklı aşamalar üzerine dizayn edilmiştir.

 

Mozaik bir resim gibi her bir parça biririnin üzerine gelir, bu parçalar deneyim zenginliği, sezgisel okuyuculuk ve anda şifaya tanık olma gibi bir çok tekil parçadan oluşur. Yaşamımız zenginleşir.

ThetaHealing® mozaiğinin parçalarından biri kazı çalışmasıdır. Kazı, kök inançlarımızı bulmamızı sağlar. Kök inanç değişikliğini 4 seviye üzerinde (ruhsal, genetik, öz inanç ve geçmiş) aynı anda saniyeler içinde yapmamıza olanaklı kılarak dizayn edilmiştir.


ThetaHealing® tekniğinin dizaynına uygun olarak VAR OLAN HER ŞEYİN YARATICISI ile olan bağlantımızı kullanmak sezgilerimizi geliştirir, sezgisel okuma yapmamızı ve yaratıcı yanımızı kullanmamızı sağlar. Bu müthiş bir deneyimdir. 

Sevgi, neşe, birliktelik, uyumlu ilişkiler, zinde bir beden, sağlıklı bir zihin, maddi manevi refah  hepimizin doğuştan gelen hakkıdır. ThetaHealing® dengeli, uyumlu ve doyumlu bir yaşam deneyimi için gerekli bilgi ve donanımı bize her zaman güvenli, etkin ve açık bilinç açıklığı ile verir. 

Bu müthiş deneyime kendiniz ve sevdikleriniz için izin verin!  

İSTANBUL

Ebulula Mardin Caddesi

Maya Sitesi

C Blok D:19

Akatlar/ Beşiktaş

İZMİR

Tiyatro sokağı

No:13/2

Tuna/Karşıyaka

(Karşıyaka Çarşı İçi)

Telefon:

(553) 059 58 57