top of page

Danışmanlığa rahat ve kolay bir biçimde ulaşabilmeniz için sizlere dört farklı hizmet türü oluşturduk. Bunlardan ikisi sıradışı bir yaklaşım içeriyor. 

İlk hizmet türümüz, hepimizin bildiği, yüzyüze danışmanlık. Ben yüzyüze konuşmayı severim, kendim gelirim, bunu yapmak için zamanım ve bütçem uygun diyorsanız Yüzyüze Danışmanlık sizin için uygundur.

İkinci hizmet türümüz, yüzyüze online danışmanlık hizmetidir. Evimin konforunda olsun, yorulmayayım, kendimi rahat hissedeyim, eh bir de danışmanlık alayım diyorsanız Online Yüzyüze Danışmanlık sizin için uygundur.

Üçüncü hizmet türümüz, sıradışı olanlardan ilki, Chat İle Online Danışmanlık. Çok zamanım yok, evde de rahat konuşamam, ama benim danışmanlığa ihtiyacım var diyorsanız, Chat İle Online Danışmanlık sizin için uygundur. 

Dördüncü hizmet türümüz, sıradışı olanlardan ikincisi, E-Posta ile Danışmanlık. Çok zamanım yok, evde her zaman rahat olamıyorum, zaten yazışacak zamana da uygun olamam ama içimde bir şeyler var diyorsanız  E-Posta İle Danışmanlık hizmetimiz sizin için uygundur. 

Hizmet ücretleri bağlantı linklerinde belirtilmiştir. Her bütçeye uygun olması için farklı hizmet türleri sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. FARK YARATMAYI; YARATTIĞIMIZ FARKLA HİZMET KALİTEMİZİ YÜKSEK TUTMAYI SEVİYORUZ. Çünkü siz buna değersiniz.

* Chat ile Danışmanlık ve E-Posta Danışmanlık Randevusu oluşturmadan önce bağlantıdaki açıklamaları okumanızı tavsiye edilir.

*Randevu taleplerinizi (553) 059 58 57 numaralı telefondan arayarak ya da WhatsApp'tan yazılı olarak iletebilirsiniz.

bottom of page