Deniz Can hakkında

Çocukluk yıllarım boyunca bir çok farklı şehirde yaşayıp, farklı kültürleri deneyimle şansı buldum. Bu sayede bir çok farklı insanla iletişim kurma konusunda kendiliğinden gelişen bir sezgisellik ile başladı ilk yolculuk. Anlamaya, uyumlu olmaya çalışmak farklılıkları, aynılıkları görmemi sağladı. 

Kendine özgü bir ailenin parçası olmanın etkisi ile ilk çocukluk ve ergenlik yıllarım boyunca; niye böyleyiz, kim doğru, hangisi daha iyi, hangisini yaşamalı, nasıl olmalıyım, sorularına aradığım yanıtlar uzun yıllar boyunca gözlem yeteneğimi geliştirdi. 

İşin içine romanlar, felsefi kitaplar girince ilk solukta Sosyoloji'nin aradığım şey olduğunu anladım. Altı yıl sonunda, derece ile Uzman sosyolog olduğum da, sosyolojinin mükemmel bir anlayış getirdiğini ama, her şeyi karşılamadığını anladım. 

Bunun üzerine bir çok spiritüel teknikle tanıştım. Uzmanlık sertifikaları, eğitmenlik diplomaları aldım. 

Sonunda günümüzde etkisi çok da önemsenmeyen "sezgisel zeka" kavramı ile tanıştım. İkisini birleştirmenin hayatı ne kadar kolaylaştırdığını deneyimledim. 

Sezgisel zekamı kullanma yolunda kendimi eğitmeye başladım. Bu yolla bir roman yayınladım. Yine sezgiselliği ve akademik bilgiyi birleştirerek köşe yazıları yazıyorum. 

Sezgisel zekanın belli teknikler ile diğerlerinin hayatına da ışık tutabildiğini fark ettiğimden beri bu konuda kişilere danışmanlık, değişim ve gelişim hizmeti veriyorum.

İLETİŞİM

​​

Tel: (553) 059 58 57

 

denizcan@canakademisi.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Google+ Icon

© 2023 by Personal Life Coach. Proudly created with Wix.com