Danışmanlık Size Nasıl Katkı Sunar?

İçinde bulunduğunuz gerçek tek seçeneğiniz değildir. Yaşam bize her zaman yeni fırsatlar ve olanaklar sunar. Bu fırsatlara ulaşmak ve yardımını almak bizim doğuştan gelen hakkımızıdır. 

Koşullarımız yaşamdan aldığımız keyfi, neşeyi ve doyumu engelliyorsa değişmeyi ve daha farklı bir bakış açısını seçebiliriz.

 

Seçim hakkımızı kullandığımız çoğu zaman bilinçli tercihlerimiz deneyimlerimiz ve öğrendiklerimizin uzantısıdır. Bu bize artık yetmiyor, çözüm üretmiyor olabilir.

Bizler her ne kadar seçimlerimizi açık bilinç ve fırsatları kollayarak yaptığımıza inansak dahi farkında olmadan benimsediğimiz düşünme biçimi bizi istediğimiz durumdan uzaklaştırıyor olabilir. Farkındalığımızı genişletmek işe yarar. Hem de çok işe yarar. 

 

Yaşam gelişmemiz için bize bir çok teknik, durum ve koşul sunar.  Her birimizin bu fırsatlardan öğrenmeye, yaşamımızdaki doyumu yüceltmeye  hakkı vardır.

Facebook Profile Picture.png

Danışmanlık Konuları

* Bireysel Problemler

*İlişki Problemleri

* Ebeveyn ile İlgili Problemler

*Kariyer ve Seçim Problemleri

*Yaşam Kalitesi Problemleri

*Cinsel Problemler

*Öfke, Anksiyete, Panik Atak, Endişe ve Kaygı  Problemleri

" Sevgi  seçimimizi 

onurlandırmak. Daha iyi ve daha güzeli seçmek ya da mevut durumu kabullenmek

tamamen bizim 

tercihimizle 

ilgilidir."

DenizCan

Yaşamınıza dair bir seçim yapmaya karar verdiğimiz zaman danışmanlık hizmetinden yardım alarak sezgisel, bilgisel ve ruhsal gelişimimizi destekleriz. Bu destek bizim yaşam kalitemizin yükselmesini sağlar.

Danışmanlık bize bir çok alanda açık bilgi sağlar. Danışmanlık seansları ve farkındalık çalışmaları algımızı, farkındalığımızı, bilincimizi açar. Açık bir bilinç iyiliğin ve bütünselliğin esas kaynağıdır. 

Fiziksel bedenimiz dahil olmak üzere her türlü tıkanıklık zihinsel alanda başlar. Zamanında ya da önceden değiştirilmediğinde aşağılar doğru kök salar. Bedenimiz, fiziksel sağlığımız, sevgi, şefkat deneyimimize olan etkileri değiştirilebilir. 

Bizim, bir bütün olarak yaptığımız, var olan tıkanık durumdaki enerjinin gerçek akışını sağlamaktır. Yaşam ilerlememiz ve daha iyisini güzelini deneyimlememiz için bize bir çok teknik, bilgi ve donanım sunar. Görmek, görmek için de bakmak gerekir.

İSTANBUL

Ebulula Mardin Caddesi

Maya Sitesi

C Blok D:19

Akatlar/ Beşiktaş

İZMİR

Tiyatro sokağı

No:13/2

Tuna/Karşıyaka

(Karşıyaka Çarşı İçi)

Telefon:

(553) 059 58 57