Danışmanlık Size Nasıl Katkı Sunar?

İçinde bulunduğunuz gerçek tek seçeneğiniz değildir. Yaşam bize her zaman yeni fırsatlar ve olanaklar sunar. Bu fırsatlara ulaşmak ve O'nun yardımını almak bizim doğuştan gelen varoluş hakkımızıdır. 

Yaşam tüm gerçekliği ile bize hizmet etmeyebilir. Bizler seçim hakkımızı kullanabiliriz. Seçim hakkımızı kullandığımız çoğu zaman bilinçli tercihlerimiz deneyimlerimiz ve öğrendiklerimizin uzantısıdır. 

Bizler her ne kadar seçimlerimizi açık bilinç ve fırsatları kollayarak yaptığımıza inansak dahi farkında olmadan benimsediğimiz düşünme biçimi bizi istediğimiz durumdan uzaklaştırıyor olabilir. Farkındalığımızı genişletmek işe yarar. Hem de çok işe yarar. 

 

Yaşam gelişmemiz için bize bir çok teknik, durum ve koşul sunar.  Her birimizin bu fırsatlardan öğrenmeye, yaşamımızdaki doyumu yüceltmeye  hakkı vardır.

Facebook Profile Picture.png

" Neşe, bolluk,  aşk

ve sağlık 

bize 

her zaman 

bolca sunuluyor.

Sağlıklı olma hakkımız 

her zaman 

korunuyor.

Sadece  

almaya gönüllü olmak,

bunu tercih etmek ...

Seçiminiz ne?"

DenizCan

" Sevgi  seçimimizi 

onurlandırmak. Daha iyi ve daha güzeli seçmek ya da mevut durumu kabullenmek

tamamen bizim 

tercihimizle 

ilgilidir."

DenizCan

Yaşamınıza dair bir seçim yapmaya karar verdiğimiz zaman danışmanlık hizmetinden yardım alarak sezgisel, bilgisel ve ruhsal gelişimimizi destekleriz. 

Danışmanlık bize bir çok alanda açık bilgi sağlar. Danışmanlık seansları ve farkındalık çalışmaları algımızı, farkındalığımızı, bilincimizi açar. Açık bir bilinç iyiliğin ve bütünselliğin esas kaynağıdır. 

Fiziksel bedenimiz dahil olmak üzere her türlü tıkanıklık enerjisel alanda başlar. Zamanında ya da önceden değiştirilmediğinde aşağılar doğru kök salar. Bedenimiz, fiziksel sağlığımız, sevgi, şefkat deneyimimize olan etkileri değiştirilebilir. 

Bizim, bir bütün olarak yaptığımız, var olan tıkanık durumdaki enerjinin gerçek akışını sağlamaktır. Yaşam ilerlememiz ve daha iyisini güzelini deneyimlememiz için bize bir çok teknik, bilgi ve donanım sunar. Görmek, görmek için de bakmak gerekir.

Telefon:

(553) 059 58 57