Sezgisel Danışmanlık Size Nasıl Katkı Sunar?

İçinde bulunduğunuz gerçek tek seçeneğiniz değildir. Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı bize her zaman yeni fırsatlar ve olanaklar sunar. Bu fırsatlara ulaşmak ve O'nun yardımını almak bizim doğuştan gelen varoluş hakkımızıdır. 

Yaşam tüm gerçekliği ile bize hizmet etmeyebilir. Bizler seçim hakkımızı kullanabiliriz. Seçim hakkımızı kulandığımız çoğu zaman bilinçli tercihlerimiz bilinçaltı kayıtlarımızın (kök inançlarımızın) uzantısıdır. 

Bizler her ne kadar seçimlerimizi açık bilinç ve fırsatları kollayarak yaptığımıza inansak dahi bilinçaltımızın tercihlerimiz üzerindeki etkisi %90'dır. Kök inançlarımızı değiştirmek işe yarar. Hem de çok işe yarar. 

 

VAR Olan Her Şeyin YARATICISI yeni kök inançları açık ve net bir bağlantı aracılığıyla sunar. Kök inanç değişimini saniyeler içinde yapmamızı sağlar. ThetaHealing tekniğini bunları yapabilmemiz için bize koşulsuz sevgisinin hediyesi olarak sunmuştur. Her birimizin bu tekniği öğrenmeye, bu tekniği kendi şifamız için kullanmaya hakkı vardır.

 

Tekniğin yardımını ve desteğini almamız için gereken tek şey Yaratıcı kaynak bağlantısına inanmaktır. Siz O'na istediğiniz adı verebilirsiniz.

Bizim için O, Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı'dır. Her birimize sınırsız sevgi ve destek sunar. 

" Neşe, bolluk,  aşk

ve sağlık 

bize 

her zaman 

bolca sunuluyor.

Sağlıklı olma hakkımız 

her zaman 

korunuyor.

Sadece  

almaya gönüllü olmak,

bunu tercih etmek ...

Seçiminiz ne?"

DenizCan

" Sevgi  seçimimizi 

onurlandırmak. Daha iyi ve daha güzeli seçmek ya da mevut durumu kabullenmek

tamamen bizim 

tercihimizle 

ilgilidir."

DenizCan

Yaşamınıza dair bir seçim yapmaya karar verdiğimiz zaman ThetaHealing tekniğinden yardım alarak sezgisel, bilgisel ve ruhsal gelişimimizi destekleriz. 

ThetaHealing bize bir çok alanda açık bilgi sağlar. Sezgisel okumalar ve ileri şifa işlemleri algımızı, farkındalığımızı, bilincimizi açar. Açık bir bilinç şifanın esas kaynağıdır. 

Fiziksel bedenimiz dahil olmak üzere her türlü tıkanıklık enerji düzleminde başlar. Zamanında ya da önceden değiştirilmediğinde aşağılar doğru kök salar. Bedenimiz, fiziksel sağlığımız, sevgi, şefkat deneyimimize olan etkileri değiştirilebilir. 

Bizim, bir bütün olarak yaptığımız, var olan tıkanık durumdaki enerjinin gerçek akışını sağlamaktır. Var Olan Her Şeyin Yaratıcısı bize tıkanıklıkların çözümü, enerji akışının rahat akması için farkındalğımıza ait bilgi ve deneyimi enerji alanımıza uygun olarak sunar.

Telefon:

(553) 059 58 57