Problem yaşadığınız konular üzerine profesyonel bir kaynaktan yardım almak bakış açınızı genişletir, sorunlarınızın çözülmesini sağlar. Böylece hayattan aldığınız keyif, doyum ve tatmin artar. Yaşamınızda artan olumlu duygular fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlınızı korumanıza ve yükseltmenizin temel dinamiğidir.

Terapideki Kız

Bireysel Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık yalnızca sorun ve problemler için değil, aynı zamanda yaşamadaki anlam arayışınız, gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz ve bireysel gelişiminizi desteklemek için de kullanabileceğiniz bir hizmettir.

Kadın Hoparlör

 

Duygusal Denge Semineri

Bu seminer hem çözüm arayışında olduğunuz sorunlarınızı hem duygusal gelişiminizi desteklemek ve ilerletmek için tasarlanmıştır. Uygulamalı seminer boyunca hem sorunlarınızı çözecek hem de yaşam boyu kullanabileceğiniz biçimlendirilmiş teknikler öğreneceksiniz. Seminerin diğer bir artısı bireysel seanslara göre size olan maliyetinin ekonomik olmasıdır.

Alanında öpüşme

İlişki Danışmanlığı

Parterinizle aranızdaki bağı güçlendirmek, iletişim problemlerinizi çözmek birlikteliğinizi ortak paydalarını oluşturmak için faydalanabileceğiniz hizmettir.

Aile İzleme Evi

 

Aile Danışmanlığı

Aile içi iletişim, aile içi bağlarınızı güçlendirmek ve ailenizden sorun yaşadığınız alanları iyileştirmek için fayda görebileceğiniz anne, baba ve çocukların ortak katılımı ile gerçekleştirilen danışmanlık hizmetidir.