Sezgisel Danışmanlık Size Nasıl Katkı Sunar?

 

 

 

 

 

 

 

Kariyer

Kariyeriniz için yeteneklerinizi geliştirmenize ve kariyeriniz hakkında bir yol ayrımındaysanız gideceğiniz yolu bulmanız için kendinize izin vermenizi ve doğru yolunuzu bulmanızı sağlar.Negatif inançlar, hisler ve programlar sizi sıkışmış ve takılı kalmış hissettirir. Kullandığım teknikler sizi bu “tıkanmış” hislerinizi temizlemek için yardım eder ve size Yaratıcının kaynağından gelen  enerjiyi, istekliliği ve girişim yeniden verir. 

Yaratıcılık

Yaratıcı yanınızla ilgili oluşmuş olan blokajlarınızı ve deneyimlerinizin nedenlerinin kökenlerine inerek temizleriz. Yeniden sınırsız yaratıcı enerjiye ve derin şifaya olanak tanıyarak sizin yazma, oynama, söyleme, dans etme, resim yapma, çizim yapma, şiir yazma, fotoğraf çekme ve diğer tüm alanlardaki yaratıcılığa açılmanıza olanak tanır.

Duygusal Denge

Sizin yüksek amaçlarınıza hizmet etmeyen negatif duygularınızı salıvermenize yardım eder. En derindeki negatif duygularınızın dönüştürülmesiyle sizler gerçekten büyüleyici olan deneyimlere yaşamınızda yer açarsınız. Derindeki negatif inançlar ve deneyimler sizin duygusal süreçlerinizde acı çekmenize neden olur.

Finans

Para ve finans ile ilgili negatif inançlarla çevrelenmiş bir dünya hüküm sürmekte. Yaşmanızdaki bolluğu ve parayla ilişkinizin nasıl sağlıklı gelişeceğini danışmanlık çalışmalarım ile izleyebilirsiniz. Birlikte yürüteceğimiz çalışmalar sizin inanç sisteminizi açarak gerçek zenginlik ve ilerleme araçları ile tanışmanızı sağlar.

 

 

Eğlence ve Yeniden Yaratma

Yaşam dengedir, siz gerçek eğlenceye sahip değilseniz tam olarak yaşayamazsınız. Sezgisel Danışmanlık kalbinizi neşeye, umuda coşkuya açmanıza ve büyüleyici hisler ve aşk dolu bir yaşamla ömrünüzü geçirmenize olanak tanır.

Sağlık ve Zindelik

Bedenimizin bütünlüğü ve sağlığı enerji bedenimizin akıcı bir şekilde varolması ile doğru orantılı işler. Bir yerdeki tıkanıklık, bir inanç, bir duygu düğümü bedeninizin dengesini bozar ve sizi hastalandırır.  Sezgisel Danışmanlık ile dengeyi yeniden yaratmanız ve şifalanmanız mümkündür.

Ev-Aile

Çocukluk ve  deneyimlerinin sonucu olarak desteklenmeyen ve bağlantıda olunmayan ilişkiler içerisinde kendinizi bulmanız çok kolay. Sezgisel Danışmanlık size sağlıklı bir ev hayatı ve sevgi dolu bir aile içerisinde hissederek yaşamanın olanağını sunar.

Yaşam Yaratımı

Bilinçaltındaki düşüncelerimiz bizim bugünümüzü, geleceğimizi, arkadaş ilişkilerimizi, aşklarımızı, gündeliğimizi sürekli olarak etkiler. Burada oluşmuş olan bir blokaj sürekli sorun yaşayan insanlar haline gelmemizi sağlar. Tüm yaşam alanlarınızı arzularınız doğrultusunda tam da istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Hayallerinizin gerçekleşmesinin mümkün olmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün!

 

 

İlişkiler

Sezgisel danışmanlık kendinle uyum içinde bulunmanın, diğerleriyle uyumlu olmanın yolunu açar. Böylece problemler çözümlenir. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye yelken açmanın en basit yoludur. Bir ilişkiniz var ise ilişkinizdeki aşkı ve sağlığı korumanın da en basit yoludur.

 Öz-Saygı

Hepimiz hayat yolculuğumuzda deneyimlerimizden yola çıkarak kendimize engeller koyuyoruz. Eksilen özgüven ve düşük özsaygı  nedenlerinizi bulmanıza ve iyileştirmenize yardım eder. Yenilenen özsaygı ve özgüven ile yeniden parıldamınızı sağlar.

Sezgisel Danışmanlığın yardımcı olduğu diğer bazı alanlar:

Bağımlılıklar, Alerjiler, Kaygı, Öfke Yönetimi, Fobiler, Güven Problemleri

Depresyon, İlaç Bağımlılığı, Duygusal Problemler, Korkular, 

Suçluluk, Üzüntü, acı, kırgınlık gibi problemler, Yalnızlık, Panik Atak, Pişmanlık, Seksüel Problemler, Utangaçlık, Mutsuzluk, Endişe, Adet Öncesi Sendromu, Hazımsızlık, Anemi(Kansızlık), Hashimoto, Reflü, Huzursuz Bacak Sendromu, Yumurtalık İltihabı, İdrar Yolu Enfeksiyonu

İLETİŞİM

​​

Tel: (553) 059 58 57

 

denizcan@canakademisi.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Google+ Icon

© 2023 by Personal Life Coach. Proudly created with Wix.com